plakat_m

Tu jesteśmy

Pokaż Zespół Szkól Nr 11 w Szczecinie na większej mapie

Wiadomość

Strona Zespołu Szkół Nr 11 zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych (zapamiętywane są niektóre akcje użytkowników) - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Każdy użytkownik może sam decydować o tym w jaki sposób cookies zapisywane są na jego komputerze. Pozwalają na to ustawienia/preferencje definiowane w przeglądarkach. Domyślne ustawienia popularnych przeglądarek (Internet Explorer, Chrome, Firefox, Opera, Safari) pozwalają na zapisywanie cookies ze strony ZS Nr 11 w Szczecinie.

Zespół Szkół Nr 11 w Szczecinie

STYPENDIA SZKOLNE

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2016/2017

Nabór na rok szkolny 2016/2017

maly_uczen

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY SZKOŁA PODSTAWOWA GIMNAZJUM

Informator

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej

Załącznik do wniosku

Załacznik nr 1
Załacznik nr 2
Załacznik nr 3
Załacznik nr 4

Oświadczenie nr 5

Oświadczenie nr 6

Oświadczenie nr 7

Regulamin rekrutacji

Do I klasy szkoły podstawowej, czy do oddziału przedszkolnego?

Co jest lepsze dla dziecka?

Pakiet „mały uczeń PIERWSZA KLASA”

Wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły podstawowej

Zgłoszenie do szkoły podstawowej obwodowej

Informacja o spełnieniu kryteriów

Harmonogram rekrutacji

Wniosek o przyjęcie dziecka do gimnazjum

Zgłoszenie do gimnazjum obwodowego

KOMUNIKATY

Akcja H2O to akcja, której celem jest podniesienie świadomości ekologicznej dzieci ze szkół podstawowych w zakresie oszczędzania zasobów wodnych. W dobie gwałtownych zmian i szybkiego rozwoju cywilizacyjnego coraz większego znaczenia nabierają pojęcia: ekologia, edukacja ekologiczna i ochrona środowiska.

nowoczesny_n

Cele szczegółowe projektu:

1. Zwiększenie wiedzy w zakresie zdiagnozowanych obszarów u nauczycieli i dyrektorów szkół i przedszkoli z terenu powiatu Miasta Szczecin.
  2. Zwiększenie kompetencji zawodowych w zakresie metodyki i form nauczania u nauczycieli poprzez realizację kompleksowego wsparcia szkół i przedszkoli .
  3. Wzrost współpracy i wymiany doświadczeń nauczycieli i dyrektorów w ramach sieci współpracy i samokształcenia z terenu powiatu Miasta Szczecin

KONTO RADY RODZICÓW PRZY ZESPOLE SZKÓŁ NR 11 W SZCZECINIE

Bank Pocztowy S.A.

86 1320 1830 2081 0834 2000 0001

Inforamcje o stypendiach socjalnych znajdują się na stronach UM

mojaszkola

Projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Samorządność szkolna inaczej - Program Aktywizacji Samorządu Uczniowskiego

Rozpoczęcie roku szkolnego

Dzwonek! Rok szkolny się zaczyna,
Znów dni popłyną pracowite
Nad książką szkolną, nad zeszytem.
Życzę wam wszystkim na początek
Szkolnego roku samych piątek

Jan Brzechwa

1 września 2016 roku w Zespole Szkół nr 11 odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2016/2017.  Dyrektor Pani Jolanta Małecka serdecznie powitała przybyłych gości, rodziców, nauczycieli oraz uczniów. Szczególnie ciepłe słowa skierowała do tych dzieci, które w tym roku rozpoczynają swoją edukacyjną przygodę.  Szkolny  pedagog  Pani Teresa Jastrzębska zwróciła  uwagę na bezpieczeństwo oraz życzyła wszystkim sukcesów w nauce i pracy. A potem… to już wiadomo: plan lekcji, Pani wychowawczyni, nasza klasa oraz wiele powakacyjnych wrażeń i… ciekawość – jaki będzie ten rok?

Życzymy wszystkim owocnej pracy

w roku szkolnym 2016/2017!